Africa News 2021-06-21 07:37:58

Herieth मकवेटा

दार एस सलाम – तान्जानियाली सरकारले मुलुकमा COVID-१ of को तेस्रो छालका सूचकहरू रहेको बताउँदै सबै छिमेकी मुलुकमा घटनामा वृद्धि भएको बताएको छ।

यसले निर्देशित गरेको छ कि अबदेखि सबै सावधानी अपनाउनु पर्छ, जसमा मास्क लगाउनु, स्यानटिसेटरको प्रयोग गर्नु र साबुन र पानी चलाउन हात धुनु समावेश छ।

जेएनआईए टर्मिनल Airport एयरपोर्टमा जुन १ 19 मा मिडियालाई कुरा गर्दै स्वास्थ्य, सामुदायिक विकास, लि Development्ग, बुजुर्ग र बाल मन्त्रालयका रोकथाम निर्देशक डा। लियोनार्ड सुबीले नयाँ निर्देशन जारी गरे।

„मन्त्रालयले सबै नागरिकहरूलाई COVID-19 लाई बेवास्ता नगर्न सम्झना गराउँछ। मन्त्रालयले कोविड १ wave को तेस्रो छालको घटनाको संकेत देख्न थालेको छ। „यो मन्त्रालयले गरिरहेको रोगको अनुगमन रिपोर्ट र हाम्रा मानिसहरु र अन्य देशहरु बीचको अन्तर्क्रियाको कारण हो,” डा सुबीले भने।

उनले भने कि अफ्रिकामा कोरोनाभाइरस पत्ता लागेको बिरामीहरूको संख्या विगत for भन्दा बढि रहेको छ र दोस्रो तर wave्गको तुलनामा संक्रमण दोब्बर भएको छ। तथापि, तान्जानियामा अहिलेसम्म पत्ता लागेका बिरामीहरूको सr्ख्या भनेका छैन। स्पष्ट छैन कि अधिकारीहरूले सामाजिक दूरी मापन प्रभाव पार्छन्। – नागरिक (तान्जानिया)

Może Ci się również spodoba